Tvorba šperků jako terapie

0
18

Psychologie radí, aby se člověk, který je ve stresu, zabýval nějakou činností, která je tvůrčí a kreativní. Je to dobrý způsob jak se uklidnit a odpočinout si. Opakovaná činnost vás zabaví a budete se cítit lépe. Zkuste třeba výrobu korálkových šperků.

Je to jednoduché, stačí jen navlékat korálky na silonovou šňůrku a vytvářet různé vzory. Vybrat si můžete z mnoha materiálů, plastové, dřevěné, skleněné nebo také z recyklovaných materiálů. 

Začněte s rokajlovými, mačkanými nebo broušenými korálky, které jsou jednoduché a mají mnoho barev. Krásné jsou voskové perle, které připomínají pravé perly. Využijete je pro výrobu bižuterie, ozdobíte si s nimi také čepici nebo můžete vytvořit i pěkné dekorace.

Rádi byste se dozvěděli o dalších zajímavých tématech jako například módě, špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, zvířatech či o tom co pro nás mají připravené hvězdy.

Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst zajímavosti a jaký je rozdíl mezi naším horoskopem a tím čínským nebo například detailně o znamení štíra.

Předchozí článekJak oživit podzimní šatník módními trendy a nezruinovat svou peněženku?