S kvalitními pedály je radost jet na kole i velké vzdálenosti

0
28

Pokud se vám stává, že vás po jízdě na jízdním kole bolí chodidla, s velkou pravděpodobností je chyba v pedálech. Stejně tak ale může vést až k bolestem nohou výše. Proč tomu tak je? Jednoduše proto, že prostřednictvím pedálů je kolo poháněno a právě přes ně předáváme kolu sílu, vzniká tlak. Určitě se vyplatí vyzkoušet si pedály změnit, pak rychle uvidíte rozdíl, zda vám ty stávající vyhovující více, zda jsou lepší ty nové, nebo jestli chcete hledat ještě něco jiného. 

České kvalitní pedály FORCE

Pokud jezdíte na kole a tu a tam se dostanete do obchodu s cyklo zbožím, určitě značku FORCE znáte. Tato česká značka je na trhu již více než 30 let. Vznikla v roce 1991 a jejím hlavním zaměřením je výroba vlastních cyklistických komponentů a doplňků. Jde o velkou značku, která se řadí mezi největší dodavatele cyklistických produktů u nás, ale tak v zahraničí. Věří jí mnoho profesionálních týů, spolupracuje např. s nejúspěšnějším silničním týmem ELKOV KASPER, s belgickým týmem Intermarché-Wanty-Gober Matériaux aj.

Koupit si můžete nejen kvalitní pedály na kolo FORCE, ale i nářadí, maziva, batohy, přilby, brýle, oblečení, tretry, autonosiče na kola… 

Pro běžné použití i pro profesionály ty pravé pedály

Na výběr máte klasické pedály, kterým se říká i ohrádkové. Hodí se pro běžné použití. Pokud chcete, aby vám noha neklouzala z pedálu, ideální jsou platformy. Mají na sobě výstupky, jež se zasunou do vaší podrážky a pevně drží. Hodí se na náročnější terén, kde vám noha nikam neuhne. Pro nejlepší výkony jsou pak vhodné nášlapné pedály, na které se šroubují kufry a ty dokonale spojí cyklistické tretry s pedálem. Používají je profesionálové i běžní jezdci, kteří chtějí nejlepší vlastnosti.

Ke kvalitním patří také pedály na kolo Crankbrothers, které, stejně jako FORCE, najdete v e-shopu Bikero. Nechybí zde zajímavé akce a slevy, s nákupem můžete příjemně ušetřit.

Vyberte si pro sebe to nejlepší tak, aby se vám dobře jezdilo a nebolely vás nohy. Na Bikero.cz vám rádi poradí. 

Předchozí článekTvorba šperků jako terapie